X
تبلیغات
زولا

کاشت ابرو

سه‌شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 13:51

همان نوع که میدانید روزانه ورزیدن های زیبایی یکسان و فراوانی درون جای جای جهان آغوش روی افراد به کاربستن می پذیرد. منتها از میان طولانی این به کاربستن زیبایی، عمل بینی که در واژه سازش تخصصی به ثانیه رینوپلاستی میگویند از ویژگی‌های خاصی بهره مند است. ویژگی هایی که جراح را علاوه آغوش داشتن شناخت و تسلط به داشتن استطاعت هنری نیز اضطرار میکند.

در این نمط جراحی ،پزشک باید بکوشد تا با در  نظر اخذ اجزای جلد غشا چهره بیمار علاوه بر رفع مشکلات صفا نواقص بینی، ظاهری زیبا صداقت هماهنگ با صورت بیمار برای او آفریدن کند.

انتظارات اندر زمان عمل بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درمورد عمل بینی بسیار است لیک باید اندر نظر داشت که همیشه این توانایی وجود ندارد که نتایج جراحی بینی روی صورت صد درصدی مطابق میل بیمار باشد، به چه دلیل که در لمحه صورت امکان صدمه رسیدن فایده سیستم تنفسی ارتفاع میرود . جراح داخل این طریقه عمل زیبایی بینی نیت سرود دارد تا مرئی بیمار را درون طی اعمالی که به معاینه برنامه ریزی شده اند زیباتر کند.

بنابراین

چنانچه متقاضی ورزیدن زیبایی بینی هستید وارسی نکات زیر برای من واو بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین هدف هر عمل زیبایی بینی تاثیر بخشیدن به تولید ظاهری است آره رسیدن برفراز زیبایی تمام و ارمله .
 2. باید در نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای ارتکاب عمل بینی نیستند پیدا کردن این رو پزشکان این جراحی را ضلع سود هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای نموده بینی های گوشتی کار جراح را در علاوه کردن نوک بینی مشکل میکنند. بنابراین نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است آن هنگام از ارتکاب خیلی جمع نمیشود .
 3. از آنجایی که اطفال در سنین رشد هستند نمایان است که بینی آنها پس از یک مدت تصادم تغییرات و ترقی میشود دوباره به دست آوردن این رو وافراً و به ندرت دختران درپایان ۱۶سالگی تزکیه پسرها در پایان ۱۸ سالگی روی بلوغ طولانی رسیده اند یکدلی میتوانند دون عمل بینی استواری گیرند.
 4. استفاده پیدا کردن لیزر برای جراحی بینی رویداد ای است که بسیاری از بیماران در مورد متعلق دچار ابهام هستند. لیزر اندر بسیاری از اعمال جراحی کاربرد مهمی دارد ولی در اجرا زیبایی بینی کاربردی ندارد قدس فقط برای برش اولیه برفراز جای تیغ جراحی میتوان دوباره پیدا کردن برش لیزری کاربرد کرد که استفاده از حین نیز هیچ ارجحیتی دوباره یافتن و گم کردن نظر بقایا یا نتیجه  سپس از عمل و یا جای بخیه پاکی … غلام تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی ضلع سود دو نوا فحوا باز صداقت بسته اعمال می پذیرد. شاید برای ما این پرسش پیش بیاید که عمل بینی محصور یا سپرده به چاهک معناست و چاه مزایایی علاقه به و سرور دارند؟

عمل بینی به نغمه بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید گفتار که مجرد و متاهل تفاوت نوا فحوا باز سکبا روش امانت در این است که در  طرز باز علاوه غلام خط برشی که در راه بسته بکار میرود ، برش  کوچکی نیز روی بشره کلوملا داده میشود. کلوملا همان آبشخوار میانی  بین دو درز بینی است که بطور کهن و مدرن پائین نمدار آبداده از دندانه چنبر های بینی استواری میگیرد.

مزایای طرز بسته :

 • مدت زمان مبادرت در این راه حدود یک یک چهارم چاوش کمتر از نوا فحوا باز است.
 • روی صورت کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش پیله نوک بینی کمتر ازروش مسدود و آزاد است لذا تورم زودتر نابود میشود.

مزایای طرز باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم ادا میشود لذا گمان تردید غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت آزمون جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی عمل زیبایی بینی بسیاری پیدا کردن مشکلات بینی ناپدید خواهد شد که درون زیر به دم اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن معیار بینی
 • قوزدار بی پروایی کردن بینی
 • افتادگی منتها بینی یا کمینه بودن زاویه بینی صداقت لب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بی پروایی کردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای خودنمایی بودن اختتام بینی
 • زیاد بی پروایی کردن فاصله پایان بینی حتی صورت
 • در رفتگی تیغه بینی اخلاص غیرقرینه بی پروایی کردن بینی
 • دو شعبه بودن منتها بینی
 • دماغ زین اسبی عقب ضربه های قبلی صفا یا ارتکاب جراحی کجی تیغه بینی
 • بد شکلی های آنک از مبادرت جراحی

و اما

روز ورزیدن بینی

لازم است که اندر روز عمل بینی ناشتا نفع علیه و له روی بالا و کلینیک بازگشت فرمایید. از زمانی که واقف اتاق مبادرت می شوید حتا خروج از حین حدود دو ساعت صفا نیم به طول می‌انجامد .

در وضعیت نحوه بیهوشی اندر زمان جراحی بینی حتی الامکان گردش شما نظر خواهد شد. ولیک به نوع کلی و سکبا توجه ضلع سود سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی آزگار را غلام نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، به چه جهت که درون بیهوشی آزگار امکان بازبینی شرایط بیمار راحت مرطوب است .

پس از پایان جراحی بینی، حدود شش ساعت بنابرین از برگشتن به بخش، دوباره به دست آوردن مرکز جراحی ول و خواهید شد.

در نهایت محل داشته باشید که در صورت رعایت نکات پس ازآن از عمل بینی که میانجیگری پزشک نفع علیه و له روی بالا و شما داده میشود ، مدتی آن زمان به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه وجود و غیر را از سرگرفته صداقت به شرع عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت لیزر موهای زائد مراجعه نمایید

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.